Aktualności.

NOVUM wprowadza faktury elektroniczne

Data: 3 kwietnia 2017 · Kategoria: Aktualności

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz mając na uwadze usprawnienie współpracy chcielibyśmy zaproponować Państwu możliwość przesyłania faktur drogą elektroniczną. Forma ta pozwala na szybkie przesyłanie faktur, które natychmiast trafią do..
Więcej

Zmiany w regulaminie NovumNet WIMAX

Data: 10 grudnia 2016 · Kategoria: Bez kategorii

Szanowni Państwo, Novum S.A. informuje, że z dniem 10 stycznia 2017 r. wchodzi w życie zmiana: Regulaminu świadczenia Usług NovumNet WiMax. Zmiana Regulaminu wynika z konieczności dostosowania jego treści do..
Więcej

Tele-Opiekun – Nowa usługa NOVUM S.A.

Data: 14 lutego 2015 · Kategoria: Aktualności

Mogą już Państwo korzystać z nowej usługi naszej firmy – „Tele-Opiekun”. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz mając na uwadze Państwa komfort i bezpieczeństwo oraz to, że z upływem czasu najbardziej liczą..
Więcej

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Data: 6 listopada 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Szanowni Państwo, Przedstawiamy Państwu informacje o oferowanych przez Novum S.A. udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych: Informacje o oferowanych udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych

Informacja w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii Europejskiej

Data: 10 czerwca 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Przekazujemy Państwu informacje dotyczące roamingu w publicznych  sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii Europejskiej: INFORMACJA DOT. WYBORU DOSTAWCY USŁUG ROAMINGU MIĘDZYNARODOWEGO INFORMACJA DOT. OPŁAT ZA USŁUGI ROAMINGU WEWNĄRZ UNII EUROPEJSKIEJ Lista alternatywnych dostawców..
Więcej

Zapytanie ofertowe nr 1/2014

Data: 14 marca 2014 · Kategoria: Aktualności

AKTUALIZACJA: Informujemy, że przesunięciu uległ termin dostarczania ofert odpowiadających na zapytanie ofertowe nr 1/2014 oraz termin wykonania zamówienia. Szczegóły w linkach znajdujących się poniżej: Pismo informujące o przesunięciu terminu przyjmowania ofert..
Więcej

Konkurs! Wygraj pakiety kWh przez cały rok za 1 zł!

Data: 4 marca 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Podpisz umowę sprzedaży energii elektrycznej dla domu i weź udział w konkursie! Wykonaj zadanie konkursowe i wygraj pakiety kWh przez cały rok za 1 zł * * szczegóły konkursu: regulamin konkursu..
Więcej

Konkurs ofert

Data: 20 stycznia 2014 · Kategoria: Bez kategorii

Novum S.A. zaprasza firmy/drukarnie specjalizujące się w produkcji materiałów promocyjnych (BTL) i druków sprzedażowych do zgłaszania chęci udziału w Konkursie ofert dot. produkcji materiałów promocyjnych i druków sprzedażowych organizowanym przez..
Więcej

Partnerzy Biznesowi

Data: 6 września 2013 · Kategoria: Aktualności

Lider rynku alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych i energetycznych zaprasza do współpracy: PARTNERÓW BIZNESOWYCH Kogo szukamy: firm zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej, chcących zmienić warunki współpracy na korzystniejsze; firm o charakterze call..
Więcej

Kariera

Data: 10 sierpnia 2013 · Kategoria: Aktualności

Rozwój firmy powoduje, że  nie zamykamy drzwi przed ludźmi chcącymi stać się częścią Novum S.A. Chociaż w chwili obecnej nie prowadzimy procesu rekrutacji, zostaw nam swoje CV wraz z listem..
Więcej